1. Gossia Zielaskowska - Pain Map

    Marek Rachwalik
    - Bez tytułu, 2012

Nr katalogowy: 1

Gossia Zielaskowska (1983)
Pain Map, 2014

olej, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: Gossia Zielaskowska „PAIN MAP” 2014

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
5 000 - 7 000 PLN

5 500 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00