32. Filip Gruszczyński - Struś i Delfin

    Olga Langowska
    - Obłęd II, 2015

    Agnieszka Sandomierz
    - Bez tytułu, 2014

(ur. 1978 r.) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Dyplom otrzymał w 2004 r. W 2009 r. namalował obraz uświetniający nadanie imienia Ireny Sendlerowej gimnazjum nr 65 na warszawskiej Woli. W 2011 r. uczestniczył w Targach Bez tytułu organizowanych przez Rempex podczas Nocy Muzeów. W 2011 r. zrealizował wystawę indywidualna w TAMICE Akademii Kreatywnego Rozwoju w Warszawie. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Japonii i RPA.

Nr katalogowy: 32

Filip Gruszczyński (1978)
Struś i Delfin, 2015

olej, płótno / 65 x 150 cm
sygn. p.d.: filippo VI 2015
opisany na odwrocie: strutho delphinus struś i delfin filippo VI 2015

Cena wywoławcza:
2 500 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN

4 300 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00