36. Karolina Jaklewicz - Wniebomigracja IV

    Andrzej Folfas
    - Siedząca, 1998

    Agata Kleczkowska
    - Bez tytułu, 2010

(ur. 1979 r.) w latach 2000-2003 studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Edukacja Artystyczna, specjalność: multimedia. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Wydział Malarstwa i Rzeźby. Dyplom z malarstwa zrealizowała u prof. Stanisława Kortyki oraz z projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce u prof. Wojciecha Kaniowskiego. W 2004 r. zdobyła I miejsce w konkursie na logo Mediateki we Wrocławiu. W 2005 r. zaprojektowała i zrealizowała monumentalna kompozycję malarską w kościele pw. Ducha Św. we Wrocławiu. W latach 2006-2007 otrzymała stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2007 r. dostała wyróżnienie honorowe w III Ogólnopolskim Konkursie im. Mariana Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy oraz nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za najlepszy dyplom.

Nr katalogowy: 36

Karolina Jaklewicz (1979)
Wniebomigracja IV, 2015

olej, płótno / 100 x 110 cm
opisany na odwrocie: Karolina Jaklewicz, Wniebomigracja IV, 2015

Cena wywoławcza:
6 000 PLN

Estymacja:
8 000 - 10 000 PLN

10 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00