70. Marian Czapla - Ecce Homo. Opłakiwanie

    Andrzej Okińczyc
    - Odbicie A, 1992

Nr katalogowy: 70

Marian Czapla (1946)
Ecce Homo. Opłakiwanie, 1992

akryl, płótno / 180 x 120 cm
sygn.l.g. Czapla
na odwrocie: ECCE HOMO/OPŁAKIWANIE/180 x 120/ACRYL – 1992

Cena wywoławcza:
10 000 PLN

Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN

17 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00