25. - Dworek

    Wlastimil Hofman
    - Wędrowcy,

    Jakub (Jacques) Zucker
    - Przy śniadaniu,

Opisany: Joanna Wiercińska, Katalog prac wystawianych w Towarzystwie Zachety Sztuk Pieknych w Warszawie w latach 1860-1914, s. 112 poz. kat. 59

Nr katalogowy: 25

Dworek, 1909

olej, płótno / 64 x 68 cm
sygn. p.d. Wł.Wankie
na odwrocie: nalepki Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie: 1) podłużna z odręcznym napisem z nazwiskiem autora i tytułem pracy, 2) kwadratowa z drukowanym napisem T.Z.S.P/28/1910

Cena wywoławcza:
40 000 PLN

Estymacja:
45 000 - 55 000 PLN

45 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00