54. Henryk Berlewi - Akt

    Bożena Biskupska
    - Z cyklu klatka, 2008

    Stanisław Fijałkowski
    - Studia talmudyczne VIII, 1978

Nr katalogowy: 54

Henryk Berlewi (1894 - 1967)
Akt, 1922

litografia barwna / 61,5 x 50 cm
sygn. z prwej strony: H.BERLEWI.1922
na odwrocie: owalna pieczęć Etude Chapelle Perrin Fromantin/ Atelier Berlewi/ Versailles.

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
4 000 - 5 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00