58. Bronisław Kierzkowski - KF 70

    Tadeusz Łodziana
    - Akt,

    Wojciech Fangor
    - M5, 1966

Nr katalogowy: 58

Bronisław Kierzkowski (1924 - 1993)
KF 70, 1979

olej, tektura / 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski/1979/KF 70

Cena wywoławcza:
14 000 PLN

Estymacja:
16 000 - 20 000 PLN

14 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00