6. Aga Migdałek - My screen

    Agata Bogacka
    - Kaja, 2005

    Marcin Maciejowski
    - Ola i Tomek są rodzeństwem...,

(ur. 1974 r.) ukończyła edukację artystyczną na Uniwersytecie Zielonogórskim. Dyplom w 2005 r. obroniła w pracowni prof. W. Michorzewskiego. Jej wystawa dyplomowa odbyła się w zielonogórskiej galerii BWA. Autorka wystaw indywidualnych w galeriach: Entropia, Wrocław (2006), BGSW, Słupsk (2006), art agenda nova, Kraków (2008), EL Elbląg. Brała udział w wystawach zbiorowych, m.in.14 Biennale Plakatu, Chamount, Francja; VI Computer Art Biennale, Rzeszów; Samsung Art Master, Warszawa. Zajmuje się malarstwem, grafiką komputerową, fotografią, instalacją, plakatem. Jest autorką plakatów dla Teatru Lubuskiego. W 2003 r. otrzymała stypendium Miasta Zielona Góra. Obecnie jest stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nr katalogowy: 6

Aga Migdałek (1974)
My screen, 2012

akryl, płótno / 100 x 100 cm
opisana na odwrocie: Aga Migdałek My screen, 2012 akryl, płótno 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN

5 000 PL

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój