10. Olga Wolniak - Kwiat mego sekretu

    Szymon Urbański
    - Hit, 2015

    Aleksander Roszkowski
    - Poliptyk 3x3, 2015

Olga Wolniak jest aktywną twórczo artystką, brała udział w wielu wystawach. W 2018 roku za swoją pracę w projekcie sztuki w przestrzeni publicznej "Żoliborz Artystyczny " zdobyła Nagrodę Brukalskich.  W 2020 roku,  za wybitne osiągnięcia i postawę artystyczną dla artystki polskiej, Nagrodę Marii Anto i Elsy von Freytag-Loringhoven.

Prace artystki znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Galerii Zachęta w Warszawie, na Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Ilany Goor w Jaffie a także w Kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING i Kolekcji Sztuki Polskiej Banku PKO. SA.

Nr katalogowy: 10

Olga Wolniak (1957)
Kwiat mego sekretu, 2015

olej, płyta / 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK „KWIAT MEGO SEKRETU”2015/OL/PŁ 100 x 120

Cena wywoławcza:
2 500 PLN

Estymacja:
5 000 - 7 000

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój