11. Aleksander Roszkowski - Poliptyk 3x3

    Olga Wolniak
    - Kwiat mego sekretu, 2015

    Maurycy Gomulicki
    - Ćmielowski las, 2012

Nr katalogowy: 11

Aleksander Roszkowski (1961)
Poliptyk 3x3, 2015

olej, płótno / 96 x 96 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI „POLIPTYK 3x3” 2015 96 : 96 CM

Cena wywoławcza:
5 000 PLN

Estymacja:
7 000 - 9 000 PLN

7 500 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój