18. Radek Szlaga - Chodzi tylko Jagiełłów

    Karolina Jaklewicz
    - Uran - Fragment II, 2014

    Angelika Markul
    - z cyklu "Room of Silence", 2013

Syndrom Stendhala, Zona Sztuki Aktualnej, Szczecin, 2014

(ur. 1979 r.) w 2005 r. ukończył ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał z malarstwa w pracowni prof. J. Kałuckiego. Pracował dla White Cube Gallery w Londynie jako asystent Tracey Emin. Członek ugrupowania Penerstwo. Autor wystaw indywidualnychwach: Freedom Club – Trailer, Galeria Foksal, Warszawa (2012); Freedom Club, West Gallery Den Haag, Haga, Holandia (2011); Sny/Ikony, Galeria Arsenał, Białystok (2011); The end, Aleksander Ochs Gallery, Berlin, Niemcy (2010); Droga, Galeria LETO, Warszawa (2010); Fake Fauna, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2010); Iconoclasm, White Space, Pekin CN (2010); Kalendarz 2010, Galeria LETO, Warszawa, (2009); Radek Szlaga, Short I, Alexander Ochs Gallery, Berlin DE (2009); Atlantis, Galeria LETO, Warszawa (2008); Atlantis, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2007); Historia i geografia, Galeria Zderzak, Kraków (2007).

Nr katalogowy: 18

Radek Szlaga (1979)
Chodzi tylko Jagiełłów, 2014

olej, płótno / 61 x 80 cm
sygn. p.g.:Huculak 13

Cena wywoławcza:
18 000 PLN

Estymacja:
25 000 - 30 000 PLN

21 000 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój