28. Małgorzata Kosiec - CTR+ALT

    Piotr Wachowski
    - Zabici malarze, 2009

    Marcin Dzwonkowski
    - Untitled landscape z cyklu "Spectrum of sound", 2014

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 28

Małgorzata Kosiec (1975)
CTR+ALT, 2013

olej, płótno / 92 x 73 cm
sygn. p.d.: Kosiec’13
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC 2013 CTR + ALT

Cena wywoławcza:
3 500 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN

6 500 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój