58. Joanna Sarapata - Zielona nimfa, 2001

    Edward Narkiewicz
    - Brzoza - ptaki, 2002,

    Stefan Gierowski
    - OC.CCCLIII, 1976,

Nr katalogowy: 58

Joanna Sarapata (1962)
Zielona nimfa, 2001

olej, akryl, węgiel, płótno naklejone na tekturę / 63 x 49 cm
sygn. z lewej strony: Sarapata
w załączeniu autorski certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 899 EUR
3 077 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 624 - 4 348 EUR
3 847 - 4 616 USD

15 000 zł
3 624 EUR
3 847 USD