62. Teresa Rudowicz - Kompozycja

    Alfred Lenica
    - Kompozycja,

    Bronisław Kierzkowski
    - KF 69, 1976

Nr katalogowy: 62

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Kompozycja, 1992

tech. mieszana, płótno / 67 x 48 cm
sygn. na odwrocie: TERESA / RUDOWICZ / ‘92

Cena wywoławcza:
5 500 zł
1 307 EUR
1 479 USD

Estymacja:
7 000 - 8 000 zł
1 663 - 1 901 EUR
1 882 - 2 151 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00