73. Jerzy Nowosielski - Cerkiewka

    Igor Mitoraj
    - Tors miniatura,

    - Akt tyłem, 1989

Obraz posiada atest Fundacji Nowosielskich

Nr katalogowy: 73

Cerkiewka, 1992

olej, płótno / 75 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1992

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 877 EUR
13 441 USD

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 628 - 19 003 EUR
18 818 - 21 506 USD

57 000 zł
13 540 EUR
15 323 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00