1. Blanka Dudek - Oczekiwanie 1, 2014

    Wojciech Kaleta
    - Światłoczułość III, 2013,

opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK "OCZEKIWANIE 1" OLEJ PŁÓTNO 64x85 cm 2014

W 2003 r. rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni prof. J. Waltosia, zakończone dyplomem w 2009 r. Podczas studiów odbyła roczne stypendium w Ecole Nationale Superieure des Beaux - Arts w Paryżu. W 2010 r. podjęła dwuletnie studia podyplomowe na Wydziale Edukacji Artystycznej macierzystej ASP. Laureatka II nagrody w konkursie Teatr-miejsce zdarzenia, ASP, Kraków (2006); nagrody Paleta - Mały format Klubu Malarzy ZPAP OK, Galeria Dyląg, Kraków (2013); finalistka konkursu o Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013). Brała udział w wystawach zbiorowych: Autoportret inspirowany mistrzem, Muzeum Regionalne, Stalowa Wola (2006, 2007); Studenci programu Sokrates-Erasmus, Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts, Paryż Francja (2006); Mistrz i uczniowie. Pracownia prof. J. Waltosia, Galeria POD-NAD, Tarnowskie Góry (2009); Promocje, Galeria Sztuki, Legnica (2010); Salon 100-lecia ZPAP, Bunkier Sztuki, Kraków (2011); Nowi członkowie ZPAP, Galeria Pryzmat, Kraków (2012).

Nr katalogowy: 1

Blanka Dudek (1983)
Oczekiwanie 1, 2014

olej, płótno / 64x85 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda