40. Łukasz Gierlak - Głębina, 2014

    Łukasz Biliński
    - The corner, 2013,

    Marta Konieczny
    - Liście, 2013,

opisany na odwrocie: "Głębina" 100x100 cm olej na płótnie 2014 ŁUKASZ GIERLAK

(ur. 1985 r.) jest absolwentem Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. Wychowanek pracowni prof. W. Lupy oraz dr Ł. Huculaka. Realizował dyplom w Laboratorium litografii pod kierunkiem prof. P. Frąckiewicza oraz w pracowni Projektowania graficznego u prof. J.J.Aleksiuna. W latach 2009-2011 studiował rysunek zawodowy u prof.E. Geta-Stankiewicza. Dyplom ,Agnozja twarzy został uhonorowany nagrodą Prezydenta Gdańska na konkursie Najlepszych Dyplomów 2013 r. w Gdańsku oraz został nagrodzony na ASP we Wrocławiu jako najlepszy na kierunku Grafika. Stypendysta Burmistrza Miasta Jawor (2006/2007, 2008/2009, 2009/2010) i Prezydenta Miasta Wrocławia (2012/2013). Autor jest laureatem II nagrody w konkursie Grafika Roku 2013, Kraków (2014); Grand Prix I Międzynarodowego Triennale Rysunku Studenckiego, Katowice (2014); wyróżnienia na 8 Międzynarodowym Triennale Małej Formy Graficznej, Wilno, Litwa (2013); II nagrody Europejskiego Festiwalu Pasteli VI Międzynarodowego Biennale Pasteli, Nowy Sącz (2013); wyróżnienia w malarskim konkursie Nowoodkryta, Galeria Dominikańska, Wrocław (2013); wyróżnienia honorowego V Międzynarodowego Konkurs Rysunku, Wrocław (2012); wyróżnienia oraz nagrody z najlepszy rysunek polskiego pochodzenia, VI Międzynarodowe Biennale Rysunku, Melbourne, Australia (2011); II nagrody w konkursie malarskim Kreatywny Wrocław, Galeria Dominikańska, Wrocław (2011). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Lingua, ASP, Wrocław (2013); En-face, Galeria Academia Nova, Wrocław (2011); Galeria Łącznik, Instytut Informatyki, Wrocław (2010); Galeria GrenGanger, Gorlitz, Niemcy (2010); Foyer Teatru Miejskiego, Jawor (2009); Fizjonomia i punkt, Aula, ASP Wrocław (2009); Galeria 207, ASP Wrocław (2009, 2008).

Nr katalogowy: 40

Łukasz Gierlak (1985)
Głębina, 2014

olej, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 500 zł
362 EUR
446 USD

8 Aukcja Supermłoda