45. Iwona Górska - Sen, 2013

    Katarzyna Morańda
    - Miss Harley, 2014,

    Joanna Misztal
    - Szepty, 2014,

sygn. l.d.: IWONA GÓRSKA

(ur. 1985 r.) ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Gdańsku w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Studiowała także malarstwo w pracowni prof. S. Pizzi na Accademia Di Belle Arti Di Brera w Mediolanie. Autorka wystaw indywidualnych prezentowanych w Gdańsku i na Litwie. Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Współczesność kontra Antyk, Mediolan, Włochy (2009); Wystawa Młodych, Fabryka Karabinów, Gdańsk (2011).

Nr katalogowy: 45

Iwona Górska (1985)
Sen, 2013

olej, płótno / 80x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

2 000 zł
482 EUR
594 USD

8 Aukcja Supermłoda