27. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski - Landscape XCII, 2014

    Paweł Cukier
    - Gulgalta, 2014,

    Michał Mroczka
    - Ofensywa, 2014,

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XCII 2014 65/110

(ur. 1985 r.) jest absolwentem wrocławskiej ASP, gdzie studiował w pracowniach: N. W. Kuczmy, J. Jaroszewskiego, J. Merkla.

Nr katalogowy: 27

Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (1985)
Landscape XCII, 2014

olej, płótno / 65x110 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 600 zł
386 EUR
475 USD

8 Aukcja Supermłoda