64. Piotr Kachny - Haunted by Lady Silk Flower D., 2014

    Magda Renata
    - Oczekująca, 2014,

    Joanna Dyląg
    - Zimowa opowieść, 2014,

opisany na odwrocie: Piotr Kachny Haunted by Lady Silk Flower D.2014

(ur. 1978 r) ukończył w 2010 r. Wydział Pedagogiczny w Kaliszu, filli Uminiwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Studiował w National College of Art and Design w Dublinie. Laureat nagrody Ericha Lütkenhausa w konkursie Ars Universitatis (2008). Uczestnik wystaw: amNIEboli, Galeria Szatnia Kalisz (2008); Czas na obraz, Galeria BWA, Kalisz (2009); ANimAL attraction, Galeria BWA, Kalisz (2010); Nieporozumienie kobiet 8 marca, Collage Art Cafe, Kluczbork (2011); Made in China, Miejska biblioteka publiczna, Kluczbork (2011); Podwodny Wrocław, Browar Mieszczańki, Wrocław (2011); 30 minut do ośiecenia, Collage Art Cafe, Kluczbork (2011); Multi Art Festiwal, Centrum Rysunku i Grafiki im. T. Kulisiewicza, Kalisz (2011); Malarstwo, 9. Kofeina Art Café (2012); Mistyfikacja, Galeria Lamelli, Kraków (2012); Culture_Out_Delete 11. Muzeum Regionalne, Jarocin (2012); Alternatywy 33, 12. Galeria 33, Ostrów Wielkopolski (2012); Re: View, 13. Galeria 33, Ostrów Wielkopolski (2014); Figures and LandEscapes, Galeria Dasbuntenhaus, Monchengladbach (2014); Galeria MBP Zamostek, Opole (2014).

Nr katalogowy: 64

Piotr Kachny (1978)
Haunted by Lady Silk Flower D., 2014

olej, płótno / 150x110 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda