36. Izabela Kostiukow - Niebieska Tunezja, 2010

    Paweł Rogalski
    - Miasto, 2012,

    Agata Biernacka
    - Dyktatura, 2012,

sygn. l.d.: IZA KOSTIUKOW 2010, opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2010 TECH. OLEJNA

(ur. 1964 r.) jest absolwentką ASP w Poznaniu. Studiowała w latach 1988-1993. Obecnie pracuje w Galerii CKiS Wiez˙a Cis´nien´ w Koninie, gdzie prowadzi pracownie rysunku i malarstwa. Kurator wielu plenero´w artystycznych. Od 2013 r. organizator Mie?dzynarodowego Pleneru Artystycznego - Summer Jam we wspo´łpracy z ABC Gallery w Poznaniu. W 2011 r. wyro´z˙niona Odznaka? Honorowa? Prezydenta za Zasługi dla Miasta Konina. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i poplenerowych.

Nr katalogowy: 36

Izabela Kostiukow (1964)
Niebieska Tunezja, 2010

olej, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda