44. Katarzyna Morańda - Miss Harley, 2014

    Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik
    - Dripping landscape, 2014,

    Iwona Górska
    - Sen, 2013,

sygn. p.d.: K. Morańda

(ur. 1976 r.) w latach 1995-2000 studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna w zakresie specjalności Planowanie Przestrzenne. W latach 2011-2013 odbyła studia podyplomowe na kierunku Malarstwo na Wydziale Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu, w pracowni malarstwa dr hab. Ł. Huculaka. Autorka wystaw indywidualnych: Skrajności, Klub Turbulencja, Wrocław (2013); Nastroje, Wrocławski Klub Formaty, Wrocław (2014).

Nr katalogowy: 44

Katarzyna Morańda (1976)
Miss Harley, 2014

akryl, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda