82. Małgorzata Pabich - bez tytułu (dyptyk), 2014

    Barbara Gabryel
    - Trzciniec (tryptyk), 2009,

    Iwona Delińska
    - Trzy, 2014,

(ur. 1987 r.) studentka ASP w Krakowie. Od 2009 r. w pracowni interdyscyplinarnej prof. Z. Bajka. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz Liceum Plastycznego w Szczecinie. Stypendystka Prezydenta Miasta Szczecina (2005, 2006). Laureatka II miejsca w konkursie na plakat XX zjazdu Solidarności (2006); II miejsca w konkursie na plakat Festiwalu Filmów Ekologicznych Eko-Film (2006); I miejsca w konkursie Fundacji Komunikacji Społecznej na plakat dotyczący wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy (2011). Przygotowała wystawę indywidualną Cafe Magia w Krakowie (2011). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: poplenerowej międzynarodowego pleneru Tolerancja w Bolestraszycach, Galeria Labirynt, Kraków (2012); Labirynt Wolności, Kraków i Sosnowiec (2012); finałowej konkursu Artystyczna Podróż Hestii (2012).

Nr katalogowy: 82

Małgorzata Pabich (1987)
bez tytułu (dyptyk), 2014

olej, płótno / 2x(150x60 cm)

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 800 zł
434 EUR
535 USD

8 Aukcja Supermłoda