30. Natalia Rozmus - Sydney 2, 2007

    Daniel Białowąs
    - Dziadki, 2013,

    Dariusz Grajek
    - Thank You John..., 2014,

opisany na odwrocie: "Sydnej 2" Natalia Rozmus 2007

(ur. 1983 r.) w latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a w latach 2003-2008 na ASP w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa. W 2012 r. zaprezentowała wystawę indywidualną inSPIRAcje w Galerii Auto Watin, Poznan´; uczestniczyła w przeglądzie „Świeża krew” w Galerii Socatao, Wrocław oraz w zbiorowej wystawie laureato´w konkursu Artist Wanted: Art Takes Times Square, Nowy Jork. Ma na koncie wystawy indywidualne: fotografii i rysunko´w, Salon VW Krotoski-Cichy, Przez´mierowo (2003); There’s a Road, Salon Audi, Przez´mierowo (2008); Don’t Stop Me Now, Galeria Dymlingen, Jo¨nko¨ping, Szwecja (2009); Smak Podróży, Sztukafeteria, Poznań (2010); Malarstwo, Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Kriomedica?, Poznań (2011); Zakamarki, Galeria Bekos, Poznań (2011).

Nr katalogowy: 30

Natalia Rozmus
Sydney 2, 2007

olej, płótno / 100x136 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda