4. Andrzej Tuźnik - On the road 66, 2014

    Katarzyna Kordyasz
    - Boja, 2012,

    Marcelina Rydelek
    - Niepowtarzalne, 2014,

opisany na odwrocie AT 2014 oraz pieczątka autorska

(ur. 1974 r.) ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2000 r. uzyskał dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. W. Wróblewskiego za który otrzymał wyróżnienie dziekańskie. W latach 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Autor wystaw indywidualnych: Galeria 31, Karczma Złoty Osioł, Teatr Osterwy, Muzeum Lubelskie, Malmö.

Nr katalogowy: 4

Andrzej Tuźnik (1974)
On the road 66, 2014

olej, płótno / 80x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda