24. Maurycy (Maurice) Blond - Martwa natura z talerzem owoców i fajką

    Jerzy Kossak
    - Polowanie par force, 1935 r.,

    Wacław Borowski
    - Sielanka,

sygn. p.g.: M Blond

Nr katalogowy: 24

Maurycy (Maurice) Blond (1899 - 1974)
Martwa natura z talerzem owoców i fajką

olej, płótno / 33 x 41 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 387 EUR
2 986 USD

Estymacja:
11 000 - 13 000 zł
2 626 - 3 103 EUR
3 284 - 3 881 USD