22. Władysław Czachórski - Intymna rozmowa

    Władysław Bakałowicz
    - Akt,

    Jerzy Kossak
    - Polowanie par force, 1935,

sygnowany l.d.: W. Czachórski

Nr katalogowy: 22

Władysław Czachórski (1850 - 1911)
Intymna rozmowa

olej, płótno / 90x60 cm

Cena wywoławcza:
100 000 zł
23 867 EUR
29 851 USD

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł
35 800 - 47 733 EUR
44 777 - 59 702 USD