67. Edward Dwurnik - Plac Zamkowy, 1998 r.

    Ryszard Grzyb
    - OKO, 1990 r.,

    Magdalena Abakanowicz
    - Katharsis, 1985 r. (teka 7 grafik),

sygn. p.d.: E. DWURNIK 1998 opisany na odwrocie: cykl: XI-W-WA/ NR: 226-2471 1998/ E. DWURNIK/ „Plac Zamkowy”

Nr katalogowy: 67

Edward Dwurnik (1943)
Plac Zamkowy, 1998 r.

olej, płótno / 114,5 x 146 cm

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 547 EUR
11 941 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 934 - 14 320 EUR
14 926 - 17 911 USD

49 000 zł
11 695 EUR
14 627 USD