40. Alicja Halicka - Martwa natura z cebulą

    Mela Muter
    - Port w Collioure, ok.1920 r.,

    Leopold Gottlieb
    - Modlący się żydzi II, 1933

sygn. l.d.: Halicka

- Alicja Halicka

Nr katalogowy: 40

Alicja Halicka (1894 - 1975)
Martwa natura z cebulą

olej, płótno / 38x65 cm

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 354 EUR
10 448 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 547 - 10 740 EUR
11 941 - 13 433 USD