3. Rajmund Kanelba - Dziewczynka

    Ludwik Klimek
    - Akt,

    Rajmund Kanelba
    - Chłopiec z harmonią,

sygn. l.d.: Kanelba

Nr katalogowy: 3

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Dziewczynka

akwarela, papier / 28x21,5 cm w świetle oprawy

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 342 EUR
4 180 USD

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 774 - 7 160 EUR
5 971 - 8 956 USD

18 000 zł
4 296 EUR
5 374 USD