10. Alfons Karpiński - Białe kwiaty z filiżanką

    Feliks Michał Wygrzywalski
    - Nad morzem, 1925 r.,

    Soter Jaxa-Małachowski
    - Łodzie, 1923,

sygn.: a. karpiński

Nr katalogowy: 10

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Białe kwiaty z filiżanką

olej, tektura / 33,5x48 cm

Cena wywoławcza:
10 500 zł
2 506 EUR
3 135 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 864 - 3 580 EUR
3 583 - 4 478 USD