23. Jerzy Kossak - Polowanie par force, 1935 r.

    Władysław Czachórski
    - Intymna rozmowa,

    Maurice Blond
    - Martwa natura z talerzem owoców i fajką,

sygn. p.d.: Jerzy Kossak, 1935

Nr katalogowy: 23

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Polowanie par force, 1935 r.

olej, płótno / 47x34 cm

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 967 EUR
7 463 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
7 160 - 8 354 EUR
8 956 - 10 448 USD

28 000 zł
6 683 EUR
8 359 USD