33. Artysta Nieokreślony 3 - Uliczka

    Jan Cybis
    - Suffczyn, 1946 r.,

    Jacek Malczewski
    - Autoportret z aniołem na tle łąki, 1910

na odwrocie napis: STANISŁAW BORYSOWSKI

Nr katalogowy: 33

Artysta Nieokreślony 3
Uliczka

olej, płótno / 118x79,5 cm

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 864 EUR
3 583 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 580 - 4 296 EUR
4 478 - 5 374 USD