36. Jakub (Jacques) Zucker - Pejzaż z południa francji

    Tadeusz Makowski
    - Koszyk z jabłkami, ok. 1924 r.,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Laguna Wenecka,

sygn. p.d.: JZucker

Nr katalogowy: 36

Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
Pejzaż z południa francji

olej, płótno / 46,5x59,5 cm

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 580 EUR
4 478 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 774 - 5 967 EUR
5 971 - 7 463 USD