29. Herman Kern - Degustujący tokaj

    Cornelis van Lelienbergh
    - Martwa natura, 1654,

    Fryderyk Pautsch
    - Św. Sebastian, 1927 r.,

sygn. l.g.: Kern H.

Nr katalogowy: 29

Herman Kern (1838 - 1912)
Degustujący tokaj

olej, deska / 48x31 cm

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 864 EUR
3 583 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 580 - 4 296 EUR
4 478 - 5 374 USD