76. Maria Anto - Autoportret w berecie, 1989

    Stefan Żechowski
    - Eros i Psyche, 1975,

sygn. na odwrocie

Nr katalogowy: 76

Maria Anto (1936 - 2007)
Autoportret w berecie, 1989

olej, płótno / 60x81 cm

Cena wywoławcza:
11 000 zł
2 626 EUR
3 284 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 864 - 3 580 EUR
3 583 - 4 478 USD

12 000 zł
2 864 EUR
3 583 USD