66. Ryszard Grzyb - OKO, 1990

    Stefan Gierowski
    - OB. DCCXXIII, 1998 r.,

    - Plac Zamkowy, 1998,

Nr katalogowy: 66

Ryszard Grzyb (1956)
OKO, 1990

olej, płótno / 135 x 160 cm
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb 1990r. 7 / „Oko” 135x160

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 354 EUR
10 448 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 547 - 11 934 EUR
11 941 - 14 926 USD

41 000 zł
9 786 EUR
12 239 USD