3. Michał Baca - Trzech pano´w w ło´dce, nie licza?c psa, 2009

    Stanisław Kortyka
    - Trwanie, 2014,

    Michał Warecki
    - Antygrawitacja 2, 2014,

sygn. p.l.: Baca 2009, opisany na odwrocie: Michał Baca Trzech panów w łódce (nie licząc psa) olej/płótno 81x44 cm 2009 r.

Nr katalogowy: 3

Michał Baca (1958)
Trzech pano´w w ło´dce, nie licza?c psa, 2009

olej, pło´tno / 80x44 cm

Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD

XIII Aukcja Sztuki Najnowszej