26. Alfons Karpiński - Róże ze złotym pucharkiem

    Kazimierz Sichulski
    - Dziewczynka z owieczką, 1938,

    Aleksander Jędrzejewski
    - Bielenie płótna, 1935,

sygn. l.d.: a. karpiński

Nr katalogowy: 26

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Róże ze złotym pucharkiem

olej, tektura / 50 x 69 cm

Cena wywoławcza:
16 000 zł
3 828 EUR
4 893 USD

Estymacja:
18 000 - 24 000 zł
4 307 - 5 742 EUR
5 505 - 7 340 USD