28. Jerzy Kossak - Wizja Napoleona

    Aleksander Jędrzejewski
    - Bielenie płótna, 1935,

    Tadeusz Dobrowolski
    - Niedzielny spacer / Stare dobre małżeństwo, 1940,

  sygn. l.d.: Jerzy Kossak

Nr katalogowy: 28

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Wizja Napoleona

olej, tektura / 48 x 67,5 cm

Cena wywoławcza:
17 000 zł
4 067 EUR
5 199 USD

Estymacja:
19 000 - 22 000 zł
4 546 - 5 264 EUR
5 811 - 6 728 USD

18 000 zł
4 307 EUR
5 505 USD