7. Agnieszka Butkowska - Miejski horyzont XI, 2013

    Weronika Teplicka
    - Medium Blue VIII, 2014,

    Paulina Penc
    - Everlasting burn, 2014,

sygn. na odwrocie: AGNIESZKA BUTKOWSKA Miejski horyzont

(ur. 1986 r.) w latach 2007-2012 studiowała na ASP w Warszawie. Dyplom na Wydziale Malarstwoa obroniła w pracowni prof. K. Wachowiaka, a aneks z malarstwa ściennego zrealizowała w pracowni prof. T. Tarkowskiego.

Nr katalogowy: 7

Agnieszka Butkowska (1986)
Miejski horyzont XI, 2013

akryl, płótno / 80x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR