81. Iwona Delińska - Złoty, 2014

    Klara Netto
    - Social Art Work, 2013,

    Olga Łukasik
    - Portret podwójny autoportret, 2012,

sygn. p.d.: Delińska, opisany na odwrocie: Delińska 2014

(ur. 1963 r.) studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz i na Wydziale Malarstwa w ASP w Gdańsku w latach 1985-1992. Dyplom w Pracowni Tkaniny Unikatowej zrealizowała w pracowni prof. B. Świderskiej, aneks w Pracowni Grafiki Warsztatowej u prof. Cz. Tumielewicza. Uczestniczka wystaw: Weberkate Galerie, Kiel, Niemcy (1990); Galeria ZPAP, Gdańsk (1992); Galeria Punkt, Gdańska Grafika Roku, Gdańsk (1992); Centralne Muzeum Włókiennictwa – Łódź (1992); El Campo, Cafe&Gallery, Berlin, Niemcy (2005); Agora Gallery, New York, USA (2006); Galeria K. Napiórkowskiej, Warszawa (2007); V Międzynarodowe Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej, Gdynia (2010); Galeria Teatralan, Gdynia (2011); Galeria 63, Sopot (2011).

Nr katalogowy: 81

Iwona Delińska (1963)
Złoty, 2014

akryl, płótno / 80x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
340 USD