42. Barbara Gabryel - Ćma Lubelska, 2014

    Anna Zalewska
    - Psy i papierowe samoloty, 2014,

    Mariusz Dobrogojski
    - Nad Renem, 2012,

opisany na odwrocie: B.Gabryel '04 Lublin

(ur. 1982 r.) w latach 2002-2007 studiowała na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, gdzie zrealizowała dyplom malarski z wyróżnieniem na Wydziale Edukacji Artystycznej. Autorka wystaw indywidualnych: Camino, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2012); Aquarium, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2012); Dlaczego Ogórek nie śpiewa, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2009); Liściopady, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2008); Notatki z Diariusza, OKO, Bielsko-Biała (2008); Rysunek, Uniwersytet Śląski, Cieszyn (2004, 2005). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Spotkania Sztuki w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn (2013); Biennale Sztuki w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn (2013); Connection, Homeless Gallery, Wielka Brytania (2011); Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2011); Pierwszy oddech, Galeria Kropka, Czeski Cieszyn (2008); Wystawa podyplomowa, Galeria Uniwersytecka BWA, Cieszyn (2007).

Nr katalogowy: 42

Barbara Gabryel (1982)
Ćma Lubelska, 2014

olej, płótno / 61x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR