33. Martyna Karch - Lew, 2012

    Magda Renata
    - Letni poranek, 2014,

    Jan Balcerzak
    - Sosny 13, 2010,

 sygn. p.d.: MK'12

(ur. 1983 r.) W latach 2005-2010 studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie.

Nr katalogowy: 33

Martyna Karch (1983)
Lew, 2012

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
191 EUR
247 USD