67. Grzegorz Klimek - Trofeum, 2014

    Monika Sikora
    - Miasto 007, 2013,

    Wojciech Brewka
    - Słoń-Portret zamknięty, 2014,

sygn. p.g: G.Klimek 2014, opisany na odwrocie: G.Klimek; Trofeum; 2014

(ur. 1987 r.) w latach 2007-2008 studiował na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, a następnie na ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Uczestniczył w wystawach zbiorowych m.in. Galeria Gaude Mater, Częstochowa (2007); 4 Międzynarodowy Konkurs Rysunku, Wrocław (2009); Triennale Małej Formy Malarskiej, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2010); Triennale Rysunku, Lubaczów (2011); Galeria -1, PKOI, Warszawa (2012); World Gallery of Drawing, Skopie, Macedonia (2012); Galeria Sztuki Współczesnej DNA Wrocław (2012).

Nr katalogowy: 67

Grzegorz Klimek (1987)
Trofeum, 2014

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 000 zł
478 EUR
618 USD