4. Judyta Krawczyk-Domańska - Kompromis, 2014

    Damian Kwiatkowski Kfiatek
    - Czarny rynek, 2014,

    Daria Alicja Ostrowska
    - Jarzębinowa wróżba, 2014,

opisany na odwrocie

(ur. 1978 r.) uzyskała dyplom z wyróżnieniem z malarstwa w pracowni prof. L. Tarasewicza na ASP w Warszawie. Uczestniczka półfinału Strabag Artaward, Wiedeń, Austria (2012); laureatka wyróżnienia w konkursie im. A. i I. Gawlikowskich, ASP Warszawa (2010); nagrody im. Prof. J. Szajny, ASP, Warszawa (2010). Autorka wystaw indywidualnych: Okrycie, Stacja Falenica, Falenica (2011); Już nie ja, Galeria Szara Kamienica, Kraków (2011); Pierwsze, Miejski Ośrodek Kultury, Józefów (2009). Uczestniczka wystaw zbiorowych: 259, Galeria Klimy Bocheńskiej, Warszawa (2 012); Niezła sztuka, Muzeum Mazowieckie, Płock (2011); Promocje 2010, Legnica (2010); Biennale Małych Form, Racibórz (2007); Golden Kentaur, Monachium, Niemcy (2007); Wystawa studentek ASP w Warszawie, Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży, Olsztyn (2007).

Nr katalogowy: 4

Judyta Krawczyk-Domańska (1978)
Kompromis, 2014

olej, płótno / 81x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
186 USD