78. Jacek Malinowski - Toskania, 2014

    Katarzyna Szymkiewicz
    - Zielony, 2014,

    Ewa Kasprzyk
    - W drodze, 2014,

sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski/olej/2014

(ur. 1969 r.) jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych.

Nr katalogowy: 78

Jacek Malinowski (1969)
Toskania, 2014

olej, płótno / 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 500 zł
358 EUR
463 USD