83. Katarzyna Orońska - Escape, 2013

    Olga Łukasik
    - Portret podwójny autoportret, 2012,

    Marcelina Rydelek
    - bez tytułu, 2013,

sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

(ur. 1984 r.) w latach 2005-2010 studiowała malarstwo w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Autorka wystaw indywidualnych w Galeria Mitteleuropa i Vintage Curtains w Sztokholmie. Laureatka I pierwszej nagrody w konkursie Adama Korpaka Aforyzmy rysowane (wystawa pokonkursowa w Muzeum Narodowym w Kielcach).

Nr katalogowy: 83

Katarzyna Orońska (1984)
Escape, 2013

akryl, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR