56. Dawid Polony - Na plaży...na plaży dziwnie jest
(ur. 1988 r.) od 2010 r. studjuje na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Autor wystawy indywidualnej Gloriosa Lucha, Galeria Artefakt, Kraków (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych: W drodze, Konsulat Generalny Republiki Federacji Niemiec, Kraków (2013); Variografia. Studenci Wydziału Grafiki ASP, Pałac Sztuki, Kraków (2013); wystawa pokonkursowa fundacji Zielona Marchewka, galeria DAP 2, Warszawa (2013); wystawa pokonkursowa fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013).
Nr katalogowy: 56
Dawid Polony (1988)
Na plaży...na plaży dziwnie jest
olej, płótno / 149x90,5 cm
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR