57. Joanna Półkośnik - Żurawie, 2014

    Dawid Polony
    - Na plaży...na plaży dziwnie jest,

    Michał Bernad
    - Layers 8, 2013/2014,

opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2014

(ur. 1981 r.) w latach 2000-2005 studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej. Autorka indywidualnej wystawy prac malarskich w Hajnówce (1999).

Nr katalogowy: 57

Joanna Półkośnik
Żurawie, 2014

olej, akryl, płótno / 40x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
239 EUR
309 USD